TRI*M Standard

Kiirpilk organisatsioonile

StandardTRIM

Kiiret, aga samas usaldusväärset ja tundlikult olulist eristavat pilku organisatsioonile aitab teil heita TRI*M Standard. See on kiire ja lihtne personaliuuringu lahendus, mis mõõdab töötajate pühendumuse taset ja seda kõige rohkem mõjutavaid tegureid. Tugineme üleilmselt kasutatavale TRI*M metoodikale ja selle enam kui 10-aastasele kasutamise kogemusele Eesti suuremates ettevõtetes.

Standardmudelisse oleme välja sõelunud kõige tähtsamad teemad ja kõige paremini toimivad küsimused. Vaid olulisele keskendumine hoiab standardankeedi lihtsa ja ajasäästliku, jättes vajadusel ruumi ka päevakajalistele teemadele.

Standard TRI*M andmekogumine ja tulemuste kuvamine toimub kasutajasõbralikul veebiplatvormil.

TRI*M Standard kasud:
  • Uuringu tulemused kiiresti, kuu ajaga mugavatel juhtpaneelidel e-keskkonnas.
  • Saate oma tulemusi võrrelda nii Eesti kui ka muu maailmaga.
  • Kiirpilgu uuring arvestab nii ratsionaalse töörahulolu kui ka emotsionaalse pühendumusega.
  • TRI*M mõjuanalüüs teeb vahet kõige tähtsamal ja vähem olulisel.
  • TRI*M suhteline analüüs ei lase loorberitele puhkama jääda, aga toob välja ka positiivsed saavutused.
  • On paindlik ja avatud muutusteks, võimaldab küsimustikku üles ehitada vastavalt konkreetse ettevõtte juhtimisele ja ajahetke päevakajalistele teemadele, ilma et selle all kannataks võtmenäitajate võrreldavus.
Mari-Liis Eensalu

Mari-Liis Eensalu

Kantar Emori juhtekspert

+372 626 8534

Margo Veskimägi

Margo Veskimägi

Balti regiooni juht, Kantar Emor

On asju, mis selles andmete külluses ei muutu – see on inimene ja tema käitumine. Tehnoloogiliste uuenduste puhul ei tohi seda arusaama kaotada ning liialt andmetesse kinni jääda. Kui teed kampaaniat, on võimalik võtta sadakond mõõdikut, aga kui sa sellega igapäevaselt ei tegele, tunned end eksinult. Andmete kasutamise ülim eesmärk on ikka inimene ja tema käitumise mõistmine.