Vaata, milliseid uuringuid saad meie e-poest tasuta

14.02.2024

Meie e-poes mediafacts.com on nüüd võimalik tasuta tutvuda Kantar Emori finantskäitumise uuringu 2018. aasta aruannetega, kus saad ülevaate Eesti, Läti ja Leedu elanike suhtumisest ettevõtlusesse, laenu võtmisesse ja teiste erinevate finantstoodete kasutamisse, maksekäitumisse jne. Samuti on tasuta saadaval Eesti ja Baltikumi reklaamipanuste ülevaated 2021. ja 2022. aasta kohta ning Eesti elanike jaoks meeldivaimate brändide edetabel 2019.

Reklaamipanuste ülevaadetega saad tutvuda siin.  Finantskäitumise uuringu tulemustega saad teemade kaupa tutvuda siin. Eesti elanike jaoks meeldivaimate brändide edetabeliga 2019 saad tutvuda siin. Tegemist on igal aastal läbi viidava uuringuga, kus selgub, milliste brändide suhtes tunnevad Eesti inimesed poolehoidu.

Peagi on võimalik osta ka värskete andmetega finantskäitumise uuring. Vaatluse all on Eesti elanike hoiakud ja barjäärid erinevate finantstoodete kasutamise suhtes ning nende suhe rahaga üldisemalt. Laenamine (sh järelmaksud), säästmine (sh pension) ja investeerimine (sh krüptoraha) – kuidas inimesed nendesse teemadesse suhtuvad ning kuidas kajastub see nende käitumises? Millised brändid ja kõneisikud on usaldusväärsed? Kuidas mõjutavad finantskäitumist individuaalsed erinevused, nt haridus, isiksus või riskiisu? Huvi korral võta ühendust Raul Allasega (raul.allas@kantar.com).

Meie e-poel tasub pilk peal hoida: regulaarselt lisame sinna soetamiseks uusi põnevaid trendiuuringuid, samuti teeme vanemaid uuringuid tasuta kättesaadavaks.

Katariina Mäll

Katariina Mäll

Uuringuspetsialist

+372 626 8550