Osale 1.02 toimuval Kantari jätkusuutlikkuse seminaril!

13.01.2023

Kolmapäeval, 1. veebruaril on Sul võimalus osaleda Kantari rahvusvahelisel veebiseminaril „Ambition & Action: Discover how sustainability can help you win in 2023“. Üritus toimub inglise keeles ja on osalejatele tasuta.

2023. aastal ei saa ükski ettevõte lubada endale seda, et jätab jätkusuutlikkuse põhimõtted oma tegevustesse rakendamata. Kantari andmed turgudelt üle maailma aitavad Sul teha targemaid ja julgemaid otsuseid ning mõista paremini ka klientide ootusi. Räägime nii kliimamuutustest, võrdsetest võimalustest, jäätmete vähendamisest kui ka kaasatusest.

Muu hulgas saad teada

  • Kas brändid veavad oma kliente jätkusuutlikkuse teemades alt? Kuidas brändid saavad kaasa aidata sellele, et inimesed saaksid oma igapäevaelu keskkonnasõbralikumalt elada?
  • Milliseid jätkusuutlikke valikuid inimesi teevad? Millised takistused neil praegu on ja kuidas neid ületada?
  • Kuidas disainida jäätmevaba tulevikku? Millist rolli mängib siin innovatsioon?
  • Seitse printsiipi kaasavaks turunduseks.
  • Kuidas oma jätkusuutlikkusealaseid pingutusi efektiivsemaks muuta?

Esinevad erinevad Kantari eksperdid ning Jennifer Ragland Coca-Colast. Loe esinejate ja teemade kohta lisainfot ning registreeri end siin (klikates “Register with Email” ei pea Zoomi kontot looma). Kolmetunnine veebiseminar toimub Eesti aja järgi kl 10-13 ja 18-21 (sisu on sama), seega saad valida enda jaoks sobivama aja.

Lisaks tea, et oleme veebruaris Eesti elanike seas läbi viimas uuringut, mis mõõdab hoiakuid keskkonnahoidu puudutavalt ning kust selgub, millised ettevõtted on inimeste hinnangul kõige rohelisema mõtteviisiga. Lisainfot leiad siit ning kui soovid ettevõtte esindajana uuringusse lähemat sissevaadet, siis võta ühendust meie uuringueksperdi Katrin Männastega (katrin.mannaste@kantar.com).